Gabinet neuromasażu

Strona internetowa
https://neuromasaz-poznan.pl/

Projekt dla dziewczyn z Gabinetu Neuromasażu i Estetyki Twarzy obejmował odświeżenie treści, dobranie nowej kolorystyki oraz stworzenie pełnej strony www z ofertą.

Wyzwanie

Poprzednia strona gabinetu była nieresponsywna i nieaktualna, przez co nie budziła zaufania klientów. Co prawda wielu z nich trafiało do gabinetu z polecenia, jednak obecność w sieci zaczęła mieć coraz większe znaczenie dla dziewczyn. Ponieważ to gabinet rodzinny, wyzwaniem było pogodzenia oczekiwań wszystkich członkiń zespołu.

Dziewczyny z Gabinetu Neuromasażu potrzebowały:

  • stworzenia palety barw dla strony www
  • odświeżenia i uproszczenia treści, które były wcześniej wykorzystywane
  • stworzenia strony www z wykorzystaniem gotowych elementów jednego z layoutów Divi oraz spersonalizowania projektu
  • bieżącej opieki nad stroną

Zakres projektu

Moje propozycje

Dla gabinetów fizjoterapeutycznych i masażu często wykorzystuje się zimne odcienie - zieleni, turkusu, błękitu. Chciałam to przełamać i pokazać, jak ciepłe i relaksujące jest to miejsce, mimo specjalistycznych zabiegów. Zaproponowałam pójście w ciepłe, kojące barwy - piasek oraz zgaszony wrzos. Takie odcienie są na ścianach gabinetu, jaki i na elementach odzieży dziewczyn. Dzięki temu uzyskałyśmy spójność w odbiorze doświadczeń w gabinecie.

Skorzystałam z jednego z dostępnych layoutów Divi, jednak dla zupełnie innej branży. Na jego podstawie zbudowałam stronę i dodałam unikalnej osobowości. W przypadku tego projektu niie było potrzeby tworzenia strony szytej na miarę.

Kolory i elementy graficzne

Kolory: Sand, Pale Heather

Elementem przyciągającym uwagę są zaznaczone nagłówki z kropkami w tle oraz podkreślone przyciski. Charakter strony jest przyjazny, zapraszający i budujący zaufanie. A zdjęcia dziewczyn naturalne i bezpośrednie.


Efekt

No items found.

To co, działamy z Twoją stroną?

Przebierasz nogami, bo nie możesz doczekać się, kiedy z dumą pokażesz światu swoje miejsce w sieci?

Zamiast wyobrażać sobie, jak będzie wyglądać, umów się ze mną na bezpłatną 20-minutową rozmowę już teraz.

Podziel się ze mną swoimi pomysłami i sprawdź, czy nadajemy na tych samych falach.

Umów się na bezpłatną rozmowęPrzejdź do oferty